تبلیغات ویدئویی


تقریباً در هر صنعت می توانیم از تبلیغات ویدیویی بهره ببریم . با وجود تعداد بیشتری مجموعه در تبلیغات سراسری ، تعدادی از مشاغل کوچک و متوسط ​​هنوز از تبلیغات ویدیویی و هر آنچه که با آن همراه است استفاده نمی کنند . ویدئو بیشتر یک سرمایه گذاری مالی است ، اما همانطور که همه ما می دانیم ، سرمایه گذاری های هوشمند می توانند رشد بیشتری داشته باشند.
چرا همه برندها به تبلیغات آنلاین فیلم نیاز دارند
ویدیو در حال حاضر بخش مهمی از بازاریابی ارگانیک و PPC است ، اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که در سال 2020 حتی برجسته تر خواهد شد. ویدیو یک رسانه داستان پردازی طبیعی است ، و آن را برای بیننده جذاب می کند.
    روزانه بیش از 8 میلیارد فیلم در فیس بوک مشاهده می شوند . فیلم ها در اینستاگرام نسبت به عکس های خود 3 برابر بیشتر از نظرات خود بازده دارد . تبلیغات 6 ثانیه ای یوتیوب منجر به فراخوان تبلیغات در سطح جهان می شود . 64٪ از مشتریان معتقد هستند که تماشای یک فیلم در فیس بوک آنها را متقاعد کرده است که خرید کنند . میزان آگهی ویدیو در چند سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است بستر های نرم افزاری تبلیغات آنلاین
قبل از شروع به کار خود ، این ایده خوبی است که بدانید از کدام شبکه های اجتماعی می خواهید شروع کنید. شبکه های اجتماعی مختلف ممکن است نیازهای فنی مختلف را دارا باشند .
Google Ads
Google Ads دارای دو نوع تبلیغات مختلف است: تبلیغات جستجو و نمایش تبلیغات (که با نام Google AdSense شناخته می شوند). سیستم تبلیغ نمایشگر همان چیزی است که شما برای تبلیغات ویدیویی از آن استفاده می کنید.
این تبلیغات به شما امکان می دهد مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید و انتخاب کنید که چه نوع سایتی محتوای شما را نمایش دهد .
تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام
آگهی های فیس بوک و اینستاگرام هر دو دارای چندین مکان مختلف تبلیغ ویدیویی هستند .
معمولی ترین مکان برای تبلیغات هستند ، جایی که تبلیغات ویدیویی در فید کاربر نمایش داده می شود. در حال حاضر هر دو سیستم نیز تبلیغات Stories را دارند که باید 15 ثانیه یا کمتر باشد . به طور انحصاری در فیس بوک گزینه هایی برای نمایش تبلیغات ویدیویی کوتاه در وسط محتوای ویدیوی ناشر دیگر ، و در بخش "فیلم های پیشنهادی" وجود دارد.
آگهی های فیس بوک همچنین دارای مکان های شبکه مخاطبان است که به شما امکان می دهد تبلیغات ویدیویی را در سایت های شرکت کننده و برنامه های تلفن همراه به کاربرانی که با معیارهای هدفگذاری شما مطابقت دارند نشان دهید.
تبلیغات YouTube
تبلیغات YouTube بخشی از تبلیغات Google است ، و در صنعت تبلیغات آنلاین به اندازه کافی قابل توجه است .
از نظر تبلیغات ویدئویی واقعی در تبلیغات YouTube ، دو جایگاه وجود دارد که به طور خودکار تبلیغ شما را به بینندگان علاقه مند نشان می دهد. تبلیغات TrueView قبل از فیلم پخش می شود. اما اینها فقط 6 ثانیه طول دارند ، بنابراین نمی توان آنها را نادیده گرفت. شما همچنین می توانید از تبلیغات Discovery استفاده کنید تا ویدیوی خود را بهبود ببخشید ، اما این فقط به شما کمک می کند تا در نتایج جستجو ظاهر شوید. تبلیغات YouTube بسیار آسان است ، و برخی از آنالیزهای باورنکردنی گزارشگری که بیشتر سیستم عامل های دیگر در دسترس نیستند ، می تواند تأثیر مجموعه شما را نشان دهد. به طور خاص راه حل های آنها به شما می گوید که تبلیغات در رسیدن به مخاطبان شما و ارسال پیام شما به آنها چقدر مؤثر است. این برای هر تبلیغ کننده ویدیویی ارزشمند است.

شبکه های تبلیغاتی جایگزین


شبکه های تبلیغاتی ویدیویی فوق متداول ترین آنهاست. آنها به راحتی در دسترس هستند و - در کل - مقرون به صرفه هستند. هرکدام همچنین می توانند به شما در رسیدن مخاطبان متنوع کمک کنند.
هرکدام از شبکه های اجتماعی را بررسی کنید. همه آنها جوانب مثبت و منفی دارند و اگرچه در بعضی موارد دسترسی آنها با Google برابر نخواهد بود ، آنها هنوز هم می توانند شگفتی بیافرینند تا شما را به مخاطب هدف خود متصل کنند.

ایجاد تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی آنلاین برخی از لایه های اضافی را به روند ایجاد آگهی اضافه می کند و اینجاست که ما شغل ها را از دست می دهیم. از این گذشته ، بیشتر می دانند که بازاریابی ویدیویی مهم است. زمان ، هزینه ها و مراحل اضافی موجود در این فرآیند ، این دانش را خنثی می کند ، و آنها را به جای آن متوقف می کنند و یا بر روی انواع دیگر تبلیغات متمرکز می شوند.
    فیلم های توضیح دهنده
    فیلم های داستانی با نام تجاری
    فیلم های محصول
هنگامی که تصمیم گرفتید چه نوع ویدیویی را می خواهید ایجاد کنید و چگونه می توانید از آن در استراتژی خود استفاده کنید .
در این مرحله ، مخاطبان را در نظر بگیرید که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید و چگونه می توانید ویدیویی بی نظیر تهیه کنید و به شما در تحقق اهداف خود کمک کنند . ایده های مختلفی را ایجاد کنید . از آنجا که ایجاد ویدیو یک پروسه طولانی است ، می خواهید از ابتدا با بهترین ایده ها شروع کنید. پس از اینکه ویدئویی را که می خواهید بسازید برنامه ریزی کرده اید ، زمان آن رسیده که در واقع آن را بسازید. این روند می تواند مدتی طول بکشد. اگر چیزی را انتخاب کنید مانند یک فیلم طراحی انیمیشن ، اغلب یک مرحله برنامه ریزی ، یک مرحله داستانی و سپس خلاقیت های واقعی وجود دارد. اگر افراد حرفه ای را استخدام کنید این کار را برای شما انجام می دهد ، تقریباً همیشه بهتر خواهید بود. آنها وسایل مورد نیاز شما را تجربه می کنند و تجربه خوبی برای این کار را دارند.
    موارد تاثیر گذار :

    روشن کردن فوکوس فیلم یا بهبود روشنایی ، رنگ ها و موارد دیگر
    اضافه کردن زیرنویس های بسته به فیلم
    قرار دادن جلوه های صوتی یا موسیقی در پس زمینه
    افزودن جلوه های بصری ، استفاده از متن و موارد دیگر
    هدفگذاری خود را با دقت انتخاب کنید
    تبلیغات خود را برای اجرای و نظارت بر آنها تنظیم کنید
تبلیغات ویدیویی بهترین روشها ، خلاقیت ، اصالت و درک جدی از مخاطب هدف شما در ایجاد تبلیغات ویدیویی کمک خواهد کرد.
    برای موبایل بهینه سازی کنید. تلفن همراه مهم است ، به خصوص با ترافیک بیشتری که از دستگاه های تلفن همراه نسبت به گذشته به وجود می آید. فیلم ها را کوتاه نگه دارید و محتوای عمودی تری را در کمپین های خود وارد کنید تا بتواند تمام صفحه یک بیننده را به خود اختصاص دهد.
کوتاه و شیرین ایده آل است. فیلمهای توضیح دهنده معمولاً می توانند از 30 ثانیه تا یک دقیقه عملکرد قوی داشته باشند. بیشتر فیلم تبلیغاتی باید زیر 30 ثانیه نباشد . اگر می خواهید برای Instagram Stories یا Facebook Stories عمل کنید ، باید 15 ثانیه یا کمتر باشد. اگر می خواهید تبلیغات YouTube ایجاد کنید ، باید 6 ثانیه یا کمتر باشد.
      زیرنویس ها را اضافه کنید. زیرنویس ها باید به همه فیلم های آنلاین شما اضافه شود. 85٪ از فیلم های فیس بوک در واقع بدون صدا تماشا می شوند ، و تقریباً در سطح صفحه سازگار است. به صدای مخاطب خود اعتماد نکنید ، زیرا به نظر می رسد که آنها شانس خوبی ندارند . زیرنویس های بسته همچنین برای کاربران معلول شنوایی مفید است و باعث می شود فیلم های شما قابل دسترسی تر شود.
    از داستان گویی استفاده کنید. Storytelling بهترین تبلیغ ویدیویی است. این باعث می شود تا کاربران از لحاظ عاطفی در کاری که انجام می دهید سرمایه گذاری کنند. همچنین به افراد کمک می کند پیام شما را مدت ها بعد از تماشای کار خود به خاطر بسپارند. از آنجا که تجربه کاربر را با تبلیغات آنلاین قطع می کنید ، لازم است اطمینان حاصل کنید که آنها هنگامی که دوباره به آنچه در ابتدا انجام می دادند ، شما را به خاطر می آورند. اگر می توانید احساسی مانند این تبلیغات محبوب بگنجانید ، حتی بهتر.
     تبلیغات ویدئویی آنلاین اکنون حائز اهمیت است ، اما در سال 2020 حتی اهمیت بیشتری خواهد داشت. تبلیغات ویدیویی فقط در سال آینده و تقریباً به طور حتم فراتر از آن ادامه خواهد یافت ، با این که کاربران بیشتری ویدیوهای بیشتری را به روش های مختلف مشاهده می کنند.
اگر آماده سرمایه گذاری در تبلیغات ویدیویی آنلاین هستید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم . آیا برای تجارت خود در تبلیغات ویدیویی آنلاین سرمایه گذاری کرده اید؟ از کدام شبکه ها بهترین نتیجه را کسب کرده اید؟ با ما باشید .

اوگل