نجات کسب و کار با سئو

در روزگارهای گذشته ، یک مجموعه کسب و کار تبلیغات خود را بصورت تراکت و یا در آگهی روزنامه قرار می داد و با کمی صبر و شکیبایی مشتریان خوبی به دست می آورد ، آن روزها متأسفانه به پایان رسیده است . اگر کسی به دنبال یک محصول یا خدمات است ، اینترنت اولین جایی است که می رود.کاربران امروز سؤالات بیشماری را دارند که نیاز به پاسخ دارند . با توجه به سرعت زیاد فناوری ، اکنون اینترنت راه حل هایی ارائه می دهد . کاربران تمام نتایج را مرور نمی کنند؛ شرکت هایی که در صفحه اول می بینند اولین کسانی هستند که کلیک می کنند.
به عنوان مثال ، کسی که به دنبال یک "مبلمان" است ، آن عبارت را در گوگل جستجو می کند ، آن شخص فقط به صفحه اول نتایج نگاه می کند و پس از جستجوی دو یا سه وب سایت ، وی تصمیم می گیرد که چه کسی را انتخاب کند.

80٪ از مردم هنگام نیاز به یافتن محصول یا خدمات ، از اینترنت استفاده می کنند.
امروزه اکثر کاربران محصولات و خدمات را بصورت آنلاین خریداری می کنند و با "گسترش شیوع بیماری کرونا (coronavirus)" ترجیح می دهند محصولات خود را بصورت آنلاین خرید کنند و برای خرید از خانه خارج نشوند .
40٪ از كسانی كه در خیابان و در فروشگاه ها خرید می كنند ، ترجیح می دهند ابتدا از طریق اینترنت تحقیق كنند.

"آیا کسب و کار شما امکان دارد که در صفحه اول نتایج جستجوها باشد ؟" اینجاست که سئو برای مشاغل و کسب و کار وارد می شود.
اکنون حضور وب سایت شما اولین تصور شما برای مشتریان است . با در اختیار داشتن رتبه های جستجو برای محصول یا خدمات خود می توانید به کسب و کارهای خود رونق بیشتری ببخشید . وقتی می خواهید مشتریان برند شما را بصورت راحت و در دسترس پیدا کنند ، جستجوگرها بسیار مهم هستند .
سئو ، شما را برای جستجو و جذب مشتری تحت پوشش قرار می دهد .

"مشاوره رایگان ما در زمینه سئو" می تواند به شما کمک نماید .
اولین قدم در هر یک از کمپین های سئو این است که شما ، تجارت ، رقابت و صنعت خود را به طور کلی بشناسید و با درک اهداف تجاری و صنعت قدم بردارید .