اجرای خدمات در ازای دریافت کالا بصورت پایاپای

معامله تهاتری یا معامله پایاپای

شاید شما و مجموعه شما با شرایط حال حاضر بیماری و شرایط اقتصادی ضعیف و مشکلات روز برای معرفی و جذب مشتری نیاز به ورود به دنیای تبلیغات اینترنتی هستید و به دنبال راه کاری هستید برای عبور از مشکلات و داشتن مشتری بیشتر . شاید در مرحله ای هستید که توان پرداخت هزینه های خدمات تبلیغاتی را ندارید و اگر به همین روال ادامه دهید دچار بحران بیشتری می شوید و یا حتی باید از کسب و کار خود خداحافظی کنید! این بزرگترین دغدغه کسب و کارهای امروز است . شما تصمیم می گیرید ولی پول نقد ندارید و برای راه اندازی کسب و کار فروش خود کالا در انبار دارید ! ما در این زمینه کار را برای شما آسان کرده ایم با معامله پایاپای !

این سئوال برای شما پیش می آید که به چه صورت این مساله قابل اجرا است ؟

جواب این سئوال پیش ما است . ما می توانیم در قبال انجام فعالیت و خدمات از شما کالا دریافت کنیم . برای ما تفاوتی نمی کند کالای شما چه نوع کالایی است . ( مواد غذایی - پوشاک - کالای تولیدی - کالای مصرفی - شوینده و بهداشتی و دارویی - محصولات آرایشی - ماشین آلات و یا حتی کسب و کارهای غذایی همانند رستوران - کترینگ - هایپر مارکت ها و .. و یا حتی کسب و کارهای خدماتی همانند دفاتر عقد و عروسی و آتلیه ها و سالن ها ، سالنهای آرایشی ، پزشکی و غیره .. )

سئوالی که برای شما پیش می آید ما کالاهای شما را چه می کنیم ؟

ما به همین صورتی که با شما کار انجام می دهیم و کالا دریافت می کنیم کالای شما را با سیاست های کاری خود به ازای خدمات های مختلف در اختیار مجموعه های دیگر می گذاریم و به این صورت مجموعه شما به رشد و جذب مشتری رسیده است و هم بابت این خدمات وجه نقدی پرداخت نکرده اید .