راه های بهتر دیده شدن در گوگل

به دست آوردن جایگاه مناسب در نتایج جستجوی Google ممکن است دشوار به نظر برسد ، اما می توانید با انجام چند قدم ساده و توصیه شده از Google ، زندگی را برای خود و وب سایت خود بسیار آسانتر کنید.
در این مقاله ، ما نکات کلیدی را برای شما فراهم می کنیم تا Google به سایت شما توجه کند.
1. سایت خود را در صفحه جستجوی Google ثبت کنید
Google (قبلاً با عنوان Webmaster Tools شناخته می شد) یک سرویس رایگان از Google است که به شما امکان می دهد وب سایت و نقشه سایت آن را برای نمایه سازی به Google ارائه دهید. با ارسال نقشه سایت خود به Google ، به غول جستجوی وب سایت می گویید که وب سایت شما وجود دارد .این تنها کاری نیست که می توانید با کنسول جستجو انجام دهید - می توانید از این ابزار برای انجام کارهای مفید دیگر ، از جمله استفاده کنید:
    بررسی اینکه چه کسی به سایت شما پیوند می دهد (پیوندهای خارجی برای عملکرد یک سایت در نتایج جستجوی Google بسیار مهم هستند)
    اطمینان حاصل کنید که Google مشکلی در خزیدن با سایت شما ندارد
    به Google اطلاع دهید که آیا نسخه های مختلف وب سایت های شما برای کشورهای مختلف وجود دارد یا خیر
    مشاهده انواع جستجوهایی که باعث ترافیک سایت شما می شوند
2. سایت خود را در Google MyBusiness ثبت کنید

ثبت نام مشاغل خود در Google My Business (جانشین Google Places) می تواند به آن کمک کند تا در نتایج جستجوی جغرافیایی مربوطه ظاهر شود.این تأیید به Google این امکان را می دهد تا کسب و کار شما در مکانی که شما بیان کرده اید ، فعالیت کند ، به این معنی که شانس بیشتری برای حضور در نتایج جستجو - و در نقشه های Google - برای افرادی که در آن شما را جستجو می کنند .
نکته مهم این است که Google My Business بخش بزرگی از SEO محلی است و اگر تجارت شما به جذب مشتری در منطقه شما متکی است ، ثبت نام در این سرویس کاملاً حیاتی است. و هنگامی که ثبت نام کردید ، بسیار مهم است که ورود Google Business My Business خود را به روز کنید.
نکته: مشتریان را تشویق کنید تا شغل شما را در Google بررسی کنند . داشتن چند ستاره خوب در کنار نام کسب و کار شما می تواند نرخ کلیک را افزایش دهد ، چیزی که بسیاری از کارشناسان SEO معتقدند می تواند تأثیر مثبتی در نتایج جستجو داشته باشد.
3. بارگذاری سایت خود را به همان سرعت ممکن ، به ویژه در دستگاه های تلفن همراه ، انجام دهید.
گوگل از سال 2010 از سرعت سایت به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می کند - بر این اساس ، مهم است که اطمینان داشته باشید که سایت شما در اسرع وقت بارگیری می کند.
از هاست سریع استفاده کنید
استفاده از این ابزارها به شما کمک می کند تا ببینید سرعت سایت شما چقدر بارگیری می شود و گزارشی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل یک چک لیست از کارهایی است که شما باید انجام دهید تا به شما در سرعت بخشیدن به عملکرد وب سایت شما کمک کند.

اهمیت سرعت صفحه برای دستگاه های تلفن همراه
از اهمیت ویژه ای برای اطمینان از سرعت سریع وب سایت شما بر روی تلفن همراه و اینکه تجربه کاربر برای افرادی که آن را در تلفن های هوشمند مشاهده می کنند ، به بهترین وجه ممکن است. مطالعات نشان می دهد که 29٪ از کاربران تلفن های هوشمند در صورت رضایت از عملکرد سایت شما بلافاصله به سایت دیگری تغییر می کنند. بر این اساس ، Google تأکید زیادی را به سایتهای پاداش داده شده که به سرعت در دستگاه های تلفن همراه با موقعیت های بالاتر در جستجو بارگذاری می شوند.

سئو ساده و فوق العاده
راهنمای کامل ما برای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را بررسی کنید.
4. کلمات کلیدی مناسب برای استفاده را مشخص کنید - و آنها را به عناوین ، عناوین صفحه ، توضیحات متا و آدرس های اینترنتی خود اضافه کنید. مهم است که بهترین کلمات کلیدی - عباراتی را که می خواهید در نتایج جستجو برای آنها رتبه بندی کنید - برای سایت خود شناسایی کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به روشی صحیح به آن اضافه شده اند.
شناسایی کلمات کلیدی مناسب
برای اینکه بدانید بهترین کلمات کلیدی برای وب سایت شما چیست ، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید.
این شامل یافتن بخش اصلی از اطلاعات است:
    کلمات کلیدی که مردم برای جستجوی محصولات یا خدماتی مانند شما استفاده می کنند
    حجم جستجوهای هر یک از آنها
 این امر به این دلیل است که شما اطلاعات کافی برای یافتن یک SEO "نقطه شیرین" دارید - کلمات کلیدی که به اندازه کافی محبوب هستند تا بتوانند حجم قابل توجهی از ترافیک ایجاد کنند ، بدون اینکه آنقدر محبوب باشند که در حال حاضر تعداد زیادی وب سایت دیگر بر نتایج جستجو برای آنها حاکم است.هنگامی که مناسب ترین کلمات کلیدی را شناسایی کردید ، باید مطمئن شوید که آنها به مکان های مناسب وب سایت شما اضافه شده اند.
شما باید آنها را به موارد زیر اضافه کنید:

    عنوان صفحه - متنی که در نتایج جستجو به عنوان عنوان قابل کلیک برای یک نتیجه خاص نمایش داده می شود

    توضیحات متا - توضیحات صفحه ای که در نتایج جستجو به عنوان خلاصه اصلی مطالب ارائه می شود

    عناوین - عناوین "نشانگر" (H1 ، H2 ، H3 و غیره) که خوانندگان را از طریق مقاله راهنمایی می کنند

    محتوای صفحه - نسخه اصلی صفحه شما

    آدرسهای اینترنتی شما - آدرس صفحه ، یعنی www.ooogle.ir/page-name

Google از این عناصر به طرق مختلف برای فهرست بندی مطالب شما استفاده می کند و مشخص می کند آیا مربوط به جستجو برای کلید واژه های موردعلاقه شما است یا خیر.(یک مورد در توضیحات متا: گوگل در حال ضبط است که می گوید توضیحات متا یک عامل رتبه بندی نیستند. با این وجود ، بر نرخ کلیک کلیک می کند که توضیحات متا در نتایج جستجو ایجاد می کنند ، با نرخ کلیک بالاتر (CTR) نشان می دهد که یک صفحه. به احتمال زیاد به یک جستجوی خاص پاسخ می دهد. صفحات با CTR های بالا اغلب در مکانهای جستجو در نتایج جستجو جایزه بیشتری دریافت می کنند - بنابراین توضیحات متا می توانند در همه موارد تأثیر بگذارند.
5- پیوندهایی به سایت خود ایجاد کنید
حتی اگر عناوین صفحه ای ، توضیحات متا و URL ها را به طرز خارق العاده ای بسازید ، آنها معمولاً نسبتاً بی فایده هستند ، مگر اینکه بک لینکهایی به وب سایت خود داشته باشید.بک لینک ها در واقع پیوندهایی از سایت های دیگر به سایت شما هستند و به معنای بسیار ساده گوگل آنها را به عنوان "رأی" برای محتوای شما می شمرد.
دو روش اصلی برای تولید بک لینک وجود دارد:
    از طریق دسترسی ، با درخواست از سایر صاحبان سایت / وبلاگ برای پیوند دادن مطالب شما در سایتهایشان
Google وقتی به شما توصیه می کند که چگونه عملکرد سایت خود را در نتایج جستجو بهبود دهید ، بسیار مفید است - در واقع اینقدر مفید است که این شرکت یک راهنمای رایگان برای بهینه سازی سایت شما برای جستجوی Google ارائه می دهد.
آن را به عمق بخوانید و مطمئن شوید که تمام توصیه های آنها را دنبال می کنید. راهنما را می توان در اینجا یافت و با آجیل و پیچ و مهره SEO - نحوه استفاده مناسب از هدرها ، داده های متا و محتوای غنی از کلمات کلیدی به طور مناسب - سروکار دارد.
روش های بیشتر برای تقویت موقعیت خود در نتایج جستجو