خدمات سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از مهمترین بخش های ایجاد و حفظ حضور وب برای کسب و کار شما است. حجم بالای محتوای وب مستلزم بهینه سازی محتوای شما برای موتورهای جستجو است. اگر محصول ، وب سایت و شبکه های اجتماعی شما در این مورد بهترین نیست ، ممکن است مشتریان بالقوه شما برای پیدا کردن آنچه مورد نیاز هستند ، به جای دیگری می روند.
بهینه سازی موتورهای جستجو در مقابل نمودارهای جدید chartSearch Engine Optimization این Voodoo نیست که منحصرا توسط افراد ناشناس انجام شود . بهینه سازی موتور جستجو علمی است. همیشه اینگونه بوده اما در گذشته پیدا کردن ضعف در الگوریتمی که می تواند برای ایجاد کیفیت ضعیف از سایتهای اسپم استفاده شود ، در صفحه اول نتایج جستجو ساده تر بود.
الگوریتم جستجو "روشی مؤثر است که به عنوان لیست محدود دستورالعملهای تعریف شده برای محاسبه یک عملکرد بیان شده است.
ساده ترین راه برای فکر بهینه سازی موتور جستجو این است که موتورهای جستجو "الگوی ایده آل" از آنچه باید یک صفحه وب کامل باشد باشد. آنها از این مدل به عنوان الگویی استفاده می كنند كه به وسیله آن ، در مورد هر سایتی در وب داوری كنید كه آیا این وب سایت شركت شماست یا صفحات موجود در شبکه های اجتماعی شما. هرچه صفحات شما به تطابق با این الگوی کامل نزدیک تر باشد ، در نتیجه هایی که موتور جستجو به یک پرس و جو خاص می دهد ، رتبه بیشتری پیدا می کنند.
موتورهای جستجو اکنون به دنبال بهترین کیفیت مطالب برای پاسخ به یک سؤال هستند. آنها حتی هدف اصلی سوال را نیز در نظر می گیرند. به همین دلیل باید تلاشهای بهینه سازی موتور جستجو در حال انجام باشد. هر مطلبی که شما در آن مشارکت می کنید باید مطابق بهترین شیوه های SEO ایجاد شود. هر کاری که در وب انجام می دهید دارای اهمیت است.

بخش هایی از بهینه سازی موتور جستجو

بهترین روشهای سئو در سایت

هر صفحه در وب سایت شما باید در مکان های خاص و در درصد خاصی موارد خاصی داشته باشد. مواردی مانند عنوان و توضیحات متا ، تعداد کلمات موجود در صفحه ، تصاویر ، پیوندها ، توضیحات تصویر ، درصد زمانی که از کلمات خاص استفاده می شود و غیره. بیشتر این موارد تأثیر بصری آشکاری در طراحی سایت شما نخواهد گذاشت. آنها حتی توسط افرادی که از سایت شما بازدید می کنند دیده نمی شوند. با این وجود آنها تفاوت زیادی در اینکه آیا سایت شما در صفحه یک یا صفحه سی نتایج جستجو ظاهر می شود ، ایجاد می کند. آنها واقعاً مهم هستند.

ساختمان پیوند

بخش اعظم پارادایم جدید برای بهینه سازی موتورهای جستجو مربوط به کیفیت محتوا در یک سایت است. البته الگوریتم جستجو منتقد نیست. با توجه به دو پاراگراف با طول مساوی ، نمی تواند ارزش نسبی یکی بر دیگری را به روشهای انتزاعی بیان کند. بنابراین یکی از بزرگترین عواملی که موتورهای جستجو هنگام تعیین ارزش یک قطعه از مطالب به آن توجه می کنند ، نظر افراد دیگر است.
یکی از راه هایی که موتورهای جستجو این کار را انجام می دهند این است که با مراجعه به تعداد سایتهایی که به سایت شما پیوند دارند . به دنبال پیوندهایی از سایتهایی است که از نظر متنی مربوط به سایت شما هستند. سایت هایی که از نظر کیفیت از نظر مساوی یا بالاتر از کیفیت خود در نظر گرفته می شوند باعث تقویت مثبت شما می شوند. سایت هایی که از کیفیت پایین تری نسبت به شما برخوردار باشند یا از نظر متنی مناسب نباشند ، ارزش درک شده از محتوای شما را پایین می آورند.

شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاری و دنبال کردن علاقه دارند

دومین راهی که موتورهای جستجو مقداری را که افراد در محتوای شما می یابند تعیین می کنند با در نظر گرفتن تعداد افراد مشترک ، شما را در شبکه های اجتماعی دوست دارند و دنبال می کنند. کاملاً بدیهی است که هرچه افراد با ارزش بیشتری در محتوای شما بیابند ، احتمال دارد که به دوستان خود در مورد آن بگویند.
تلاشهای فعلی بهینه سازی موتور جستجو شما ، ضرورتاً مستقیماً به مدیریت شبکه اجتماعی شما گره خورده است. ما می توانیم با استفاده از ابزارهای موجود در وب و شبکه های اجتماعی در تبلیغ این برند ، محصولات و محتوای خود در شبکه های اجتماعی به شما در این زمینه کمک کنیم.

خدمات تخصصی سئو

ما وب سایت شما ، لیست های فهرست محلی و صفحات شبکه های اجتماعی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و آنها را تنظیم می کنیم تا آنها را با بهترین شیوه های سئو هماهنگ سازیم. جای تعجب است که چند سایت یا سئو بدی دارند یا سئو ندارند. حتی شرکت ها و سایت های رسانه ای خوب مانند روزنامه ها ، مجلات آنلاین و تلویزیون یا ایستگاه های رادیویی نیز به همان اندازه احتمال دارد که هرگز بهینه سازی موتور جستجو هرگز در سایت های خود ساخته نشده باشند. بسیاری از طراحان وب بهینه سازی موتور جستجو را انجام نمی دهند. آنها فقط وب سایت های بسیار جذاب طراحی می کنند.