صفحه اول گوگل دیده شوید

مشاهده وب سایت شما برای گوگل یکی از مهمترین جنبه های موفقیت آنلاین است و می توانید چند کار انجام دهید تا سایت شما کمی بیشتر در موتور جستجوگر متمایز شود. داشتن یک وب سایت به تنهایی به هیچ وجه تضمینی برای موفقیت وب نیست ، اما شما باید چندین کار بیشتر از این نکات و ترفندهای سریع انجام دهید تا در طولانی مدت سایت شما در صنعت شما از رتبه بالایی مانند تولید محتوا رتبه بالایی کسب کند ، بهینه سازی صفحه وب ، اطمینان از مرتبط بودن با مخاطبان خود و موارد دیگر. در اینجا 7 روش وجود دارد که می توانید وب سایت خود را بیشتر برای Google قابل مشاهده کنید .


1) تنظیم Google Analytics

این یکی از اساسی ترین کارهایی است که می توانید برای موفقیت حضور آنلاین خود انجام دهید ، و این یک ضرورت برای هر کسی است. Google Analytics یکی از بهترین راه ها برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد ترافیکی است که به سایت شما می آیند ، به عنوان مثال چه کلماتی را جستجو کرده اند تا سایت شما را پیدا کند. این اطلاعات پس از آن می توانند خیلی سریع مورد استفاده قرار گیرند تا سایت شما بهینه شود ، و ممکن است موارد دیگری را نیز در طول مسیر کشف کنید.

2) ثبت نام سایت در Google Webmaster Tools

Webmaster Tools ابزاری برای فهرست بندی رایگان است که توسط Google ایجاد شده است و برای ارسال وب سایت و نقشه سایت برای فهرست بندی در Google طراحی شده است. همچنین از نظر کشف هرگونه خطای خزیدن ، هر پیوند برگشت ناخواسته و آنچه مشابه Google Analytics است نیز به شما امکان می دهد مشخص کنید چه چیزی باعث ترافیک سایت شما می شود. با استفاده از Webmaster Tools می توانید به گوگل اطلاع دهید که سایت شما در واقع وجود دارد ، که البته در بدست آوردن سایت شما در نتایج جستجو بسیار مهم است.

3) تنظیم یک صفحه Google My Business / Google +

Google My Business به شما امکان می دهد صفحه اصلی Google+ تجاری را ایجاد کنید. این ممکن است به نظر نمی رسد یک قدم اساسی در جهت بیرون بردن نام شما از آنجا باشد ، اما در واقع این امکان را برای شما فراهم می کند که شغل شما در صدر لیست ها برای هر دسته از آن قرار گیرد ، در قالب یک لیست کسب و کار من. این اطلاعات مفیدی مانند شماره تلفن ، پیوند وب سایت ، زمان افتتاح و آدرس را نمایش می دهد.

4) از کلمات کلیدی ، توضیحات و عناوین مرتبط استفاده کنید

این یکی از ترفندهای بارز است ، اما تعجب آور است که چند مرتبه این کار کاملاً اشتباه انجام می شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که هرگونه توضیحات ، عناوین ، کلمات کلیدی و داده های متا مربوط به مطالب موجود در صفحه است. اگر از کلمات کلیدی یا عناوینی استفاده می کنید که مربوط به محتوای صفحه نیستند ، آنگاه گوگل وب سایت شما را اسپم می بیند و ممکن است سایت شما را مجازات کند.

5) وب سایت خود را مرتباً به روز کنید

به نظر می رسد این امر هیچ تغییری ایجاد نمی کند ، با این حال در واقع یکی از مهمترین مواردی است که گوگل برای رتبه بندی یک وب سایت روی آن متمرکز است و داشتن محتوای جدید و به روز به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه بسیار بیشتری از اکثر سایت ها کسب کند.

6) داشتن ساختار URL منطقی

داشتن ساختار URL منطقی چیز دیگری است که هنگام فکر کردن در مورد موتورهای جستجو ، برای وب سایت شما خوب است. ساختار URL منطقی نه تنها برای کاربران شما بلکه برای عنکبوت های موتور جستجو مفید است. نکته دیگر داشتن نقشه سایت در سایت شماست که شامل مجموعه ای از پیوندها به هر صفحه در سایت شما می باشد. این تقریباً یک ضرورت شده است ، زیرا به عنکبوت موتورهای جستجو کمک می کند هر صفحه ای را در سایت شما خزنده کند .

7) اطمینان از مناسب بودن سایت شما برای موبایل