جذب مشتری با سئو

حقیقت سخت در مورد خرید مشتری این است که اعتماد به مشاغل با گذشت زمان از بین رفته است. 55٪ از مصرف کنندگان به مارک هایی که خریداری می کنند ، اعتماد ندارند. 65٪ از مصرف کنندگان به تبلیغات اعتماد ندارند و 71٪ هیچ اعتقادی به پست های حمایت شده در رسانه های اجتماعی ندارند.این عدم اعتماد به نفس برند باعث شده تا کار تیم های بازاریابی و فروش بی نهایت با چالش بیشتری روبرو شود. بدتر این است که اکثر شرکت ها در تشخیص مشکل ناکام هستند. بهترین نقطه اهرم شما سرمایه گذاری در تاکتیک های بازاریابی "کشش" و خدمات به مشتری است. اما قبل از اینکه عمیق تر به برخی از این تاکتیک های همیشه سبز بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا در مورد کسب مشتری صحبت کنیم.
نکته حرفه ای: سکوهایی را پیدا کنید که مخاطبان شما در آن فعال هستند و برای جلب توجه آنها ، مطالب را در آنجا بنویسید. در غیر این صورت ، شما ممکن است از استراتژی های خرید مشتری خود سود چندانی نداشته باشید.

        استراتژی جذب مشتری
        1. مخاطب هدف خود را تعریف کنید
        2. از کانال های خرید استفاده کنید
        3. محتوای ویدیوی
        4. آیا کارهای مالی ارائه می دهید
        5- مرتباً محتوای باکیفیت ایجاد کنید
        6. روی سئو تمرکز کنید
        7. برنامه ارجاع را اجرا کنید
        8. ایجاد صفحات بهینه سازی
        9. بهبود وب سایت و ایمیل

روندی که شما با آن مشتری یا مشتری جدیدی را به تجارت خود می آورید کسب مشتری است. هدف ، برای هر شرکتی ، ایجاد استراتژی های پایدار و منظم در زمینه دستیابی به مشتری است كه با روند صنعت همگام باشد.صرف نظر از اندازه تجارت شما ، این علاوه بر کمک به شما در تبدیل سود ، بسیار مهم است. این همچنین به عنوان شواهدی از کشش برای تجارت شما به دنیای خارج  ، سرمایه گذاران ، تأثیر گذاران و آینده نگری ها عمل می کند.

استراتژی های خرید مشتری
    در مورد برند خود آگاهی کسب کنید
    استراتژی های خرید مشتری

ما قبلاً به برخی از چالش های کلیدی که مارک ها در تلاش برای به دست آوردن مشتریان جدید با آن روبرو هستند ، پرداخته ایم. عدم اعتماد به نفس برندها مهم است. اما این به این معنی نیست که هیچ کاری نمی توانید انجام دهید تا مشتری خود را بهبود بخشید.بنابراین ، چه کاری می توانید برای بهبود مشتری خود انجام دهید؟در اینجا لیستی از برخی استراتژی های جذب مشتری همیشه سبز وجود دارد که می توانید برای اطمینان از همیشه به دست آوردن مشتریان جدید ، از آنها بهره بگیرید.

 مخاطب هدف خود را تعریف کنید

اولین و مهمترین قدم برای اجرای شما ، شناسایی کاربران مناسب یا مخاطبان بالقوه برای شرکت شما است. شانس اینکه محصول شما بهترین راه حل برای مشکلی است که جمعیتی خاص از مصرف کنندگان با آن روبرو هستند. این فقط موضوع است که می توان آنها را کشف کرد و تلاشهای خرید مشتری را در درجه اول روی آنها متمرکز کرد.اگر مشتری هدف را در نظر ندارید ، به احتمال زیاد شما خود را از بازاریابی مارک خود به طور موثر محدود می کنید. تا زمانی که پیشنهادات شما یک نیاز جهانی را برآورده نکند ، بهتر است برای خودتان یک بازار پیدا کنید. چگونه می توانید مشتریان هدف خود را پیدا کنید؟
تحقیقات کامل در بازار را انجام داده و سعی کنید بفهمید که چه کسی و چگونه باید محصول خود را به بازار عرضه کنید تا مشتریان جدید را جلب کنید و مشتریان پرداخت کننده خود را دو برابر کنید.چنین دانشی را می توان تنها با انجام دقت و تلاش خود در مورد تحقیقات بازار بدست آورد. با تکیه بر آنچه در بالا بحث کردیم ، کافی نیست بدانید مشتریان ایده آل شما چه کسانی هستند. شناخت یک استراتژی مناسب برای به دست آوردن مشتریان بالقوه بسیار مهم است.برای آسانتر کردن کارها برای خود ، باید اهداف مشخصی را برای خود و مجموعه خود تعیین کنید. حتی داشتن اهداف خشن به شما کمک می کند تاکتیک هایی را بشناسید و می توانید موفقیت های فردی را نسبت به یکدیگر مقایسه کنید.

ابزار ضروری بازاریابی B2B برای کمک به شما در اجرای کمپین های موفق

محتوای ویدیویی

بازاریابی ویدیویی رو به افزایش است. 81٪ مشاغل از این میزان بهره می برند ، که نسبت به سال گذشته 63٪ است. به این دلیل است که 97٪ از بازاریابان محتوای ویدیویی را برای افزایش درک مشتری از پیشنهادات خود مفید دانسته اند. 76٪ دیگر این افزایش کار در ترافیک وب و فروش را مفید دانسته اند.مردم تمایل به یادگیری بصری دارند و فیلم ها یکی از بهترین راه ها برای آگاهی از چشم انداز در مورد نام تجاری و محصولات شما هستند. شما باید سعی کنید تعادل خوبی بین فیلم های آموزنده و جالب پیدا کنید. برای ایجاد چنین ویدئویی ، اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و وب سایت خود از تأثیر گذاران استفاده کنید. فیلم های توضیح دهنده و توضیحات مشتری روش خوبی برای پیشبرد این موضوع است. نه تنها آنها درگیر هستند بلکه اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری در مورد خرید نهایی را در اختیار کاربران قرار می دهند.اغلب ، مشتریان بیش از کلمات یا وعده های متقاعد کردن آنها در پرداخت هزینه محصولات و خدمات شما نیاز دارند. برخی از مصرف کنندگان پایدار حتی نمی توانند تحت تأثیر بازاریابی تأثیرگذار یا دهان به دهان قرار گیرند.برای به دست آوردن این مصرف کنندگان به عنوان مشتری های وفادار ، باید به انجام کارهای هدیه ای توجه کنید. در مرحله اول ، فرصتی برای تجربه محصولات شما به آنها می دهد ، راهی عالی برای فشار آوردن آنها که باید شما را به عنوان گزینه ای جدی در نظر بگیرد.
آسانترین راه برای پیاده سازی چنین استراتژی های دستیابی به مشتری ، اجرای کمپین های انعطاف پذیر در رسانه های اجتماعی است.

استراتژی های خرید مشتری از طریق اینستاگرام  

مرتباً محتوای باکیفیت ایجاد کنید

بازاریابی محتوا به راحتی یکی از مؤثرترین و همیشه سبز استراتژیهای خرید مشتری است. بیایید از این طریق فکر کنیم: این به شما کمک می کند تا رهبری فکر خود را در صنعت خود برقرار کنید. جلب اعتماد مصرف کنندگان به برند شما نیمی از نبرد است و بازاریابی محتوا به شما در پیروزی در این نبرد کمک می کند.
بازاریابی محتوا سه برابر کارآمد و 62٪ ارزان تر از بازاریابی معمولی است. راه اندازی وبلاگ برای مشاغل خود ، به اشتراک گذاری مطالب در رسانه های اجتماعی و انتشار مقالات سفید همه راه های خوبی برای تعیین خود به عنوان یک متخصص قابل اعتماد در صنعت شما است.
مصرف کنندگان این روزها بیشتر و بیشتر آگاه هستند. با توانمندسازی چشم انداز خود برای تصمیم گیری در مورد خرید آگاهانه ، اعتماد آنها را جلب خواهید کرد . ایجاد محتوای با ارزش ، آموزنده ، روشنگری و جذاب ، در نهایت به رونق خرید مشتری شما کمک خواهد کرد.

روی سئو تمرکز کنید

بعد از اینکه حضور آنلاین خود را با تولید محتوای روشنگری برقرار کردید ، باید روی سئو کار کنید. انجام این کار به بهبود رتبه بندی محتوای مشابه در موتورهای جستجو کمک می کند. از این طریق محتوای مخاطب خود را قابل مشاهده تر کنید. بهبود رتبه بندی جستجو و دید برند شما ارتباطی با مرحله اول قیف دستیابی مشتری دارد. برخی از اصلی ترین تاکتیک های SEO شامل استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با صنعت ، بک لینک از وب سایت های مرجع و غیره است.
یکی دیگر از تاکتیک های موثر SEO که می توانید برای به دست آوردن مشتری بیشتر استفاده کنید ، بهینه سازی سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه است. نزدیک به 50 درصد از ترافیک اینترنت در سال گذشته از طریق دستگاه های تلفن همراه صورت گرفته است. ارائه چشم انداز با تجربه عالی تلفن همراه می تواند اثبات ترفند در تبدیل مشتری باشد.

چگونه SEO وب سایت خود را مدیریت کنیم ؟

برنامه های ارجاع غالباً اساس بسیاری از استراتژی های خرید مشتری به ویژه هنگامی که شما یک شرکت تازه کار هستید ، خدمت می کند. شما می توانید مشوق های فعلی مانند ویژگی های اضافی یا تخفیف های ارائه شده برای تشویق آنها برای مراجعه به خدمات خود به دیگران را به کاربران پیشنهاد دهید و همچنین می توانید تخفیف های مشابهی را به این مشتریان جدید ارائه دهید تا آنها را بهانه ای برای اعمال خدمات خود بگذارد.
چگونه می توانید برنامه ارجاع خود را راه اندازی کنیم ؟
ایجاد صفحات بهینه سازی
در میان دیگر استراتژی های خرید مشتری ، بهینه سازی صفحات شما قطعاً یکی از موثرترین آنها است. صفحات Landing کمک می کند تا مصرف کنندگان به سمت محصول یا خدمات شما هدایت شوند. اجرای تست A / B می تواند به شما در بهینه سازی صفحات فرود و بهبود چشمگیر آنها کمک کند. این برمی گردد به دانستن آنچه مشتریان از شما انتظار دارند. شما باید بتوانید نیازهای آنها را پیش بینی کنید .
صفحات بدون نوار ناوبری را امتحان کنید ، آنهایی که انجام می دهند ، فونت های مختلف ، CTA و عناصر را امتحان کنید. این یک روند تکرار شونده است و شما باید آزمایش کنید تا بفهمید چه چیزی به نفع مشتریان بیشتر است.

بهبود وب سایت و ایمیل

اگرچه این ممکن است این تاکتیک قدیمی باشد ، اما هنوز هم یکی از موثرترین استراتژی های خرید مشتری وجود دارد. این به شما کمک می کند تا در مقابل مخاطب هدف خود باشید ، محتوای ، تخفیف ها و اطلاعات مربوط به محصول خود را تبلیغ کنید. این همچنین ساده ترین راه ارتباط با مشتریان جدید است.یک راه عالی برای این کار ارسال ایمیل های سفارشی به افراد بسته به اینکه در کدام مرحله از روند خرید مشتری قرار دارند ، می باشد. افراد موجود در این زمینه ، بیشتر به ایمیلهایی با اطلاعات مربوط به محصول علاقه مند هستند. این امر آنها را قادر می سازد تا تصمیم خرید آگاهانه تری بگیرند. به همین ترتیب ، افراد در مراحل پایانی می توانند با یک ایمیل تبلیغاتی که تخفیفی را برای آنها ایجاد می کند ، وسوسه شوند. آمازون ، برای یک ، کار خوبی از این انجام می دهد. آنها همیشه ایمیل های سفارشی را برای مخاطبان خود ارسال می کنند. به خاطر این است که آنها را در مورد موارد موجود در لیست خواسته های خود یا یک سبد رها شده یادآوری کنید. یا شاید چیزی که چنین چیزی را خریداری کرده است ،

برای شروع به دست آوردن مشتریان جدید آماده هستید؟