تولید محتوای صوتی

صدا بخش مهمی از استراتژی بازاریابی محتوای شما است و به شما این امکان را می دهد تا با موفقیت در کسب و کار خود پیشرفت کنید.
ما می توانیم به شرکت شما خدمات کاملاً تولیدی را برای محصولات زیر ارائه دهیم:
بلندگوهای هوشمند (الکسا و صفحه اصلی Google)
تولید رادیو
کتاب صوتی
تورهای صوتی
ابزارهای آموزش صوتی
پادکست ها
پتانسیل عظیمی برای مشاغل وجود دارد که هم محصولات و هم کیفیت و اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
بلندگوهای هوشمند به افراد این امکان را می دهد که در حالی که مشغول زندگی خود هستند ، به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و به شما امکان می دهد به معنای واقعی کلمه با مشتریان خود زندگی کنید.

استفاده از کتاب صوتی
از داستان گرفته تا واقعی سازی و حتی کمکهای مطالعه ، مخاطبان جهانی در انتظار کشف مطالب شما هستند. و بهترین بخش این است که شما می توانید این کار را با پشتوانه یک انتشارات سنتی یا بدون آن انجام دهید.
استفاده از تورهای صوتی
تورهای صوتی به شما امکان می دهد تا بازدید کنندگان خود را دقیقاً به آنچه دوست دارید آنها را ببینید و از آن توجه کنید راهنمایی کنید. همچنین این کنترل را در اختیار بازدید کنندگان شما قرار می دهد ، افرادی که می توانند تور صوتی را با سرعت خود شروع ، متوقف کرده و دوباره گوش دهند. تورهای صوتی به خوبی برای جاذبه های بزرگ و کوچک نیز بسیار خوب کار می کنند و همچنین به شما کمک می کنند اطمینان حاصل کنید که هر بازدید کننده می تواند جذابیت شما را به بهترین شکل ممکن تجربه کند ، مهم نیست که چه روزی و چه ساعتی به آن برسید.
استفاده از گفتگوهای تبلیغاتی
گفتگو با مشتریان بهترین مواردی را که شما و شرکت شما ارائه کرده است ، ابزاری عالی برای ایجاد ارتباط و دریافت ورودی برای شما است.
استفاده از ابزارهای آموزشی صوتی

در مورد تولید محتوای صوتی ما یک راه حل مناسب برای تجارت شما مشاوره و ارائه خواهیم کرد.