تبلیغات تصویری


با تکامل چشم انداز بازاریابی دیجیتال ، آشکار می شود که تصاویر در استراتژی بازاریابی شما تنها راه موفقیت در دنیای بازاریابی دیجیتال است. باور نمی کنی؟ این اعداد را در نظر بگیرید:

از سال 2015 تا 2016 ، بازاریابان استفاده خود را از محتوای تصویری 130٪ افزایش دادند . در سال 2016 ، بیش از 90٪ از بازاریابان در بیش از نیمی از مقالات منتشر شده خود از محتوای تصویری استفاده کردند . مقالاتی که حاوی تصاویر هستند 94٪ نمایش بیشتر از عکسهای بدون تصویر دارند . تصاویر برای افزایش آگاهی از نام تجاری و درگیری بیننده شما بسیار حیاتی هستند و وقتی صحبت از تبلیغات می شود ، آنها برای افزایش بازدید ضروری هستند . به همین دلیل نسل بعدی تبلیغات نمایشگر دیجیتال به سرعت در حال تبدیل شدن به تبلیغات درون تصویر است . مقالاتی که حاوی تصاویر هستند 94٪ نمایش بیشتر از عکسهای بدون تصویر دارند.

تبلیغات درون تصویر چیست؟

تبلیغات درون تصویر ، که به عنوان تبلیغات مبتنی بر تصویر نیز گفته می شود ، نوعی تبلیغات بومی است که در آن تبلیغات در پایه تصاویر استاتیک و سرمقاله در صفحات وب به عنوان یک پوشش قرار می گیرد. این تبلیغات همچنین می تواند واحدهای تبلیغاتی ویدیویی یا غنی از رسانه ها باشد که وقتی کاربران روی یک تصویر کلیک می کنند ، ظاهر می شوند . تبلیغات درون تصویر در وب سایت هایی که بخشی از شبکه پلتفرم هستند یافت می شود .
تبلیغات درون تصویر به شدت به شناخت تصویر متکی است . به رسمیت شناختن تصویر به تجزیه و تحلیل زمان واقعی تصاویر مشاهده شده ، ذخیره شده و به اشتراک گذاشته شده در تمام شبکه ها ، برنامه ها و دستگاه های تلفن همراه اشاره دارد . تبلیغات به رسمیت شناختن تصویر فرصت های گسترده ای را برای بازاریابان ، از جمله تبلیغات درون تصویر ، باز می کند.
این استراتژی علاوه بر تشخیص تصویر ، مخاطبان خاص را از چند طریق دیگر نیز مورد هدف قرار می دهد.
مؤلفه هدف گذاری اصلی یک لیست کلمات کلیدی است. این لیست کلمات کلیدی در رابطه با بستر عامل برای تعیین اینکه در چه مقالاتی آگهی های شما در آن ظاهر می شود ، کار می کند.

سه عامل اصلی وجود دارد که باید هنگام تهیه لیست خود به خاطر داشته باشید.

کلمات کلیدی خود را با دقت انتخاب کنید ، زیرا بسیاری از کلمات دارای معانی متعدد هستند و می توانند باعث شوند تبلیغات شما روی مقالاتی بی ربط دیده شود . در نظر داشته باشید که رقبای خود را به این لیست اضافه کنید تا به تبلیغ خود فرصتی دهید که در مقالاتی درباره آنها ظاهر شود . کلمات کلیدی منفی را وارد کنید . برای اطمینان از اینکه تبلیغات شما روی کالاهایی که نمی خواهید در آنها ظاهر شوند نشان نمی دهند .
در کنار هدف قرار دادن کلمات کلیدی ، بسیاری از شبکه های تبلیغاتی در تصویر همچنین امکان هدف گیری جمعیتی ، هدف گذاری جغرافیایی ، هدف قرار دادن رویداد و موارد دیگر را می دهند . لایه بندی این روشها با لیست کلمات کلیدی شما به بهتر شدن هدفمندی شما کمک می کند تا تبلیغ شما خاص تر ، مرتبط و شخصی تر برای بینندگان شود.
پس از تنظیم هدف ، تبلیغات درون تصویر روی تصاویر برجسته در صفحات وب قرار داده می شوند. برای تکرار ، معمولاً وقتی بازدید کنندگان برای مدت معینی با ماوس روی تصویر نگاه می کنند ، در پایین تصویر مقاله نمایش داده می شود. در بسیاری از موارد اگر به جای آن ، روی تبلیغ کلیک کنند ، به صفحه جدید مانند صفحه اختصاصی بعد از کلیک روی صفحه هدایت می شوند.
چرا باید از تبلیغات درون تصویر استفاده کنید
تبلیغات درون تصویر دارای چندین مزیت نسبت به تبلیغات نمایشگر استاندارد است. مهمتر از همه و مهمتر از همه ، تبلیغات مبتنی بر تصویر ، در مقایسه با تبلیغات نمایشگر استاندارد ، در اختیار کاربران قرار می دهد که به عنوان راه حلی برای "نابینایی بنر" است. بر خلاف تبلیغات سنتی بنر ، تبلیغات در تصویر مطابق با سایر محتوای بصری ، باعث افزایش دید می شوند.
از آنجا که تبلیغات تصویری مبتنی بر آنالیز متنی و رفتار کاربر (یا روش های بازاریابی) است ، این تبلیغات بیشتر مورد توجه و شخصی سازی مخاطبان خود قرار می گیرند.
تبلیغات درون تصویر با هزینه هر کلیک (CPC) یا هزینه هر هزار تصویر (CPM) مدل کار می کند. این بدان معناست که با ارائه آگهی های بسیار هدفمند ، جذاب و مرتبط با کاربران وب ، مشارکت افزایش می یابد و مجموعه ها فرصت کسب درآمد بیشتری را کسب می کنند.
بیایید به چند نمونه نگاهی بیندازیم که نشان می دهد چگونه شرکت ها از تبلیغات درون تصویر استفاده می کنند .

همانند :
تبلیغات درون تصویر Pinterest
توجه کنید که تبلیغ تا چه اندازه به تصویر ارتباط دارد؟
در مقابل تبلیغات محصول ، تبلیغات تصویر شرکتها بیشتر از یک محصول یا خدمات خاص ارائه شده ، بر روی شرکت متمرکز است. هدف از این نوع تبلیغات ترویج نام یک شرکت ، ایجاد آگاهی از برند و ایجاد شهرت مثبت است.
بازاریابی ایمیل تبلیغاتی در تصویر
از تبلیغات در تصویر غافل نشوید . همچنین توجه داشته باشید که موفقیت مجموعه ها به انتخاب صحیح تصویر وابسته است.
اگر در انتخاب تصاویر مناسب برای مجموعه خود به کمک نیاز دارید ما می توانیم به شما کمک و راهنمایی دهیم .