ماهی گیری با سئو 

مدتهاست که بحث در مورد بهترین تاکتیک های فروش و بازاریابی مطرح شده است . برخی دیگر ترجیح می دهند برای مشتری ها ماهیگیری کنند ، به این معنی که طعمه را بیرون می کشند و منتظر هستند . این به طور کلی یک روش ظریف است و ممکن است مواردی مانند تبلیغات ، وبلاگ نویسی و استفاده از رسانه های اجتماعی را در بر بگیرد.
هر دو روش کار می کند و مشاغل موفق معمولاً از هر دو استفاده می کنند.
اما بهینه سازی موتور جستجو سئو در کدام دسته قرار می گیرد؟
سئو در واقع بسیار شبیه ماهیگیری است
با استفاده از سئو ، ما اساساً فریب های خود را فراموش کرده ایم و امیدواریم که آنها به اندازه کافی جذاب باشند تا مردم بتوانند طعمه خود را بگیرند. سعی می کنیم تا تمام ماهی ها را به داخل قایق برسانیم .
ماهیگیران خوب و ماهیگیران بد . ماهیگیران خوب :
از فریبنده های جذاب استفاده می کنند .
فریب هایی که ما از آن استفاده می کنیم کلمات کلیدی و محتوایی هستند . کلمات کلیدی باید با دقت انتخاب شوند . ما به آنها احتیاج داریم تا بتوانند با همه نوع رقبا رقابت کنند. همچنین باید آنها را متناسب با بازار هدف تنظیم شود . در صورتی که دنبال ماهی های بزرگتری برویم بدون استراتژی سئو ، هیچ فایده ای ندارد . ما همچنین مطمئن هستیم که تعدادی از فریب های مختلف را امتحان کرده ایم ، که با استفاده از انواع عبارات کلمات کلیدی قابل قبول است .
ما همچنین لزوماً نمی خواهیم جایی که رقابت خیلی شدید باشد ماهی بگیریم . به صورت آنلاین می خواهیم بتوانیم ترافیکی پایدار را فراهم کنیم ، ماهیگیری بطور منظم . این امر ممکن است به این معنی باشد که ما باید از جمعیت دور ماهی بگیریم .
ما در ساختن مطالب مناسب و جالب به اندازه کافی کار می کنیم تا بتوانیم مشتری های بالقوه را قلاب کنیم و به آنها وصل شویم . وقتی محتوا واقعاً خوب است ، بازدیدکنندگان در حالت ایده آل ، تماسهای شما را دنبال می کنند یا شروع به مرور سایت شما می کنند و می بینند چه کاری انجام می دهید و چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید. اما ممکن است لازم باشد که قبل از این اتفاق چند بار آنها را قلاب کنیم . اگر آنها را به خوبی قلاب نکنیم . صید ماهی در قایق متزلزل و فرار می شود . باید صفحات به درستی تنظیم شود . بازدید کنندگان آنچه را که می بینند دوست ندارند و به دنبال پرش به بیرون از قایق هستند .
از تجهیزات خوب استفاده کنید
شما می توانید با تجهیزات عادی ماهیگیری کنید ، اما در صورت استفاده از تجهیزات خوب همیشه موفقیت بیشتری خواهید داشت. داشتن یک وب سایت فنی و کاملاً بهینه مثل این است که قایق ماهیگیری خوبی دارید .
مشاغل موفق این روزها اهمیت حضور خوب آنلاین را می دانند و اطمینان حاصل می کنند که سایت های آنها به درستی کار می کنند ، برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان و فراهم کردن موتورهای جستجو و بازدید کنندگان جریان مداوم از مطالب مرتبط و مفید ، درست مثل یک ماهیگیر حرفه ای ، تنظیم شده اند. انجام می دهد .